WYRÓŻNIAJĄ NAS:

1

JAKOŚĆ

3

DOŚWIADCZENIE

2

PROFESJONALIZM

O FIRMIE

kreska

Misją Smoke Fighter jest dostarczanie najwyższej jakości biernych systemów przeciwpożarowych oraz usług z zakresu doradztwa, projektowania oraz serwisu zabezpieczeń przeciwpożarowych budynków.

Systemy oddymiania budynków w Smoke Fighter

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważnym zagrożeniem może być pożar. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najskuteczniejszą ochronę przeciwpożarową budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Nasze produkty będą szczególnie świetnym biernym zabezpieczeniem przeciwpożarowym hal czy magazynów. Specjalizujemy się w projektowaniu systemów ppoż dla większych, otwartych pomieszczeń, w których ciężko jest znaleźć miejsce na inne rozwiązania.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma odznacza się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem oraz doskonałą jakością wykonania każdego systemu przeciwpożarowego. Wybór naszych usług to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed ogniem oraz dymem. Dodatkowo nasze systemy oddymiania budynków wyróżnia konkurencyjna cena. Podchodzimy bardzo kompleksowo do każdego indywidualnego projektu. Jako, że bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, wszystkie nasze zabezpieczenia ppoż budynków spełniają wszystkie niezbędne normy.

Kurtyny dymowe jako system pożarowy

Kurtyny znajdujące się w naszej ofercie stanowią bardzo ważny element ochrony ppoż budynków. System oddymiania grawitacyjnego ma za zadanie zapewnić bezpieczną ewakuację osobom znajdującym się wewnątrz. Proponowane przez nas rozwiązania są automatyczne i niezwykle subtelne. Taki system pożarowy jest praktycznie niezauważalny podczas codziennego życia. Warto więc zabezpieczyć budynek dodatkową ochroną w postaci montażu kurtyny dymowej, która jest elementem biernego zabezpieczenia ppoż. Tego typu ochrona pożarowa budynków zabezpiecza przede wszystkim przed kumulowaniem się dymu w pomieszczeniu i wdychaniu go przez ludzi. Ma ona również za zadanie spowolnić lub zatrzymać rozprzestrzenianie się ognia.

System oddymiania budynków - skuteczna ochrona

Budynki pozbawione odpowiedniego systemu zabezpieczeń przeciwpożarowych w przypadku wybuchu pożaru są niebywale niebezpieczne. Ogień potrafi rozprzestrzeniać się wyjątkowo szybko, a dymu często z początku można nie czuć, dlatego niezbędne jest niezawodne zabezpieczenie przeciwogniowe oraz niezawodny system oddymiania budynków, aby zapewnić bezpieczeństwo. Mowa tu oczywiście nie tylko o poniesieniu ogromnych strat materialnych, ale także o niebezpieczeństwie dla zdrowia oraz życia osób przebywających w środku. Bez względu, czy jest to budynek mieszkalny, czy użyteczności publicznej, ochrona ppoż. zapewniająca jak najskuteczniejszą ochronę powinna się w nim bezwzględnie znajdować.

Smoke Fighter - profesjonalna walka z ogniem

Projektowanie systemów przeciwpożarowych to nasza specjalizacja, a bezpieczeństwo - priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy także montaż systemów przeciwpożarowych, który wykonujemy sprawnie i profesjonalnie. Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie. Podchodzimy kompleksowo do każdego montażu systemów pożarowych. Nasza pasja i dedykacja pozwala nam na, indywidualne podejście do obsługi każdego klienta. Oprócz wymienionych wcześniej usług oferujemy także serwis systemów ppoż. na najwyższym poziomie.

OSTATNIE REALIZACJE

kreska

ikonka galeria 2

ikonka galeria 2

ikonka galeria 2

ikonka galeria 2

 
Zobacz nasze produkty  OFERTA